Nejčastější dotazy

Proč objednat svatební tiskoviny u nás?
Všechny starosti se svatební tiskovinami vyřešíte na jednom místě. Vytvoříme vám kompletní sadu tiskovin, které by na svatbě neměly chybět: svatební oznámení, kartičky na stůl, menu, program dne, svatební noviny a další. Vše na míru a v barvě vaší svatby. 

Proč bych měla chtít i svatební noviny?
Noviny poslouží jako milý dar pro hosty na vaší svatbě nebo oslavě. Hodí se pro volné chvíle, kdy je třeba hosty zabavit, aby se nenudili při delších prostojích (např. při focení novomanželů, ke kávě apod.). Hosté budou mít zároveň památku na tuto významnou událost. Noviny si mohou zarámovat a vystavit nebo vložit do fotoalba.

Co přesně znamená "na míru"?
Vzhled tiskovin si vyberete z naší databáze předpřipravených designů. Texty si poskládáte rovněž z databáze textů.

Jak se do databáze designu a textů dostanu?
Databáze je přístupná pouze zákazníkům, kteří si u nás tvorbu tiskovin objednají, tzn. po zaplacení zálohy, na které se předem domluvíme po emailu nebo telefonicky.

Co všechno databáze obsahuje?
Kromě designů tiskovin obsahuje texty oznámení, přísloví, vtipy, hádanky a křížovky, omalovánky, tématické texty, osobní texty apod. Všechny texty jsou vkusné a nikoho neuráží.

Mohu do tiskovin použít vlastní fotky a texty?
Ano, v databázi naleznete přesný postup, jak vlastní texty a fotky dodat. Zároveň zde naleznete požadavky na délky textů a případné rozlišení fotek.

Jak funguje objednávkový proces?
Vyberete si typ tiskoviny (např. svatební noviny), počet listů (stran) a zašlete nám email s poptávkou. Po jeho odeslání dostanete výzvu k uhrazení jako zálohu na práci ve výši, na které se předem domluvíme. Po obdržení platby získáte přístup do databáze textů, pomocí jehož si sestavíte vlastní obsah tiskovin.

Jak vytvořím tiskoviny s vlastním obsahem?
Z databáze, do které se dostanete pomocí kódu po zaplacení zálohy, vyberete design a texty, které by se vám v tiskovinách líbily a ty nám, spolu s vašimi fotkami, zašlete e-mailem. Během pár dnů se vám ozveme s první korekturou a požádáme vás o případné doplnění údajů. Poté vše doladíme do posledního detailu a k vaší plné spokojenosti. Po vašem finálním odsouhlasení jdeme do tisku.

Jak dlouho trvá výroba tiskovin?
Od objednávky po dodání poštou zpravidla 3 týdny, jedná-li se z obou stran o standardní komunikaci bez dlouhých prodlev. Komunikujeme zpravidla emailem. Chcete-li, zavoláme vám.

Nevybral/a jsem si žádný design ani texty, které by se mi líbili. Co mám dělat?
Nelíbí-li se vám žádný design z nabídky, nezoufejte. Pomocí vašich vlastních referencí (např. z Googlu) vám vytvoříme noviny na míru. Rovněž nám můžete dodat vaše vlastní texty.

Svatební noviny jsou darem a překvapením. Jak mám postupovat?
Zašlete nám všechny fotky oslavenců/novomanželů, které máte a snažte se o dotyčných nashromáždit co nejvíce textů jen můžete. Také můžete kontaktovat jejich blízké okolí a rodinu, jistě vám rádi pomohou připravit toto překvapení.

Mohu si noviny vytisknout sám?
Pokud si chcete noviny vytisknout např. doma, vytvoříme vám tisková data pro tisk na domácí tiskárně za poplatek 250 Kč. Pokud budete tisknout u nás, příprava tiskových dat je v ceně návrhu.

Je možné tisknout barevně i černobíle nebo na jiný papír?
Ano, tiskneme barevně i černobíle. Černobílý tisk je zpravidla o trochu levnější. U novin se ale cena barevného tisku rapidně liší, proto v základu nabízíme pouze černobílý tisk, který je cenově výhodnější. Jiný papír lze dle dostupnosti také zajistit.

Jak hotové tiskoviny dostanu? Neponičí se během přepravy?
Tiskoviny zasíláme Českou Poštou v krabici tak, aby se nepomačkaly. Poštovné a balné je v ceně. Možné je i osobní předání v Praze, Pardubicích nebo Plzni.

Kontakt

Novakoviny.com

Originální svatební tiskoviny
info@novakoviny.com
www.novakoviny.com

Nabízíme i další, na míru
vytvořené produkty:
Samolepky, pohledy,
Loga, webové stránky

2020 © Novákoviny | Obchodní podmínky

Poslední aktualizace 31/05/2018